Jsme F67 a milujeme ameriky

Auto je pro nás citovou záležitostí. Není to jen prostředek pro přesun z místa A do místa B. Je pro nás vyjádřením svobody. Je to stroj, který řídí naše emoce a současně jej řídíme s emocemi. Je to stroj, který generuje nové zážitky. Protože bez zážitků není život. 

Americké vozy jsou naše láska a inspirují nás k poskytování těch nejlepších služeb našim zákazníkům. Již více než 10 let svým zákazníkům přivážíme z USA americké vozy, které nikdy nezevšední.

Je pro nás důležité, aby každý zákazník odjížděl z F67 spokojen. Od samého vzniku naší společnosti je pro nás prioritou individulní přístup ke každému zákazníkovi. Být mu nápomocni při řešení jeho problémů a to podle přesně stanovených kritérií,  standardů kvality a jasných zásad.

Kvalita našich aktivit je podložena přímým kontaktem a spoluprací s předními dodavateli těch nejlepších vozů.

Věříme, že skutečný luxus vám usnadňuje život a pomáhá věnovat čas a energii tomu, na čem skutečně záleží. Nejen za volantem, ale také v životě. Vy víte proč. My víme jak. Jsme připraveni být vám k službám. A dopřát vám to, co si přejete, s komfortem, jaký očekáváte. Jsme vám k službám.

Vyberte si svůj Lincoln

Nový lincoln corsair

sofistikovaný design          skvělý výkon účelné technologie

Máte zájem o bližší informace?

Kontaktujte nás

+420 608 801 811